На Тернопільщині масово вручають повістки: Резніков розповів, що відбувається з мобілізацією в Україні

[ad_1]

На Тернопільщині масово вручають повістки: Резніков розповів, що відбувається з мобілізацією в Україні

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що наразі відбувається з мобілізацією.

Про це він повідомив 25 липня в ефірі єдиного телемарафону.

За словами очільника Міноборони, проблем з мобілізацією наразі в України немає, заповнені всі необхідні позиції. Якщо сьогодні відбувається мобілізація, то по певних спеціальностях, а вручення повістки — не означає призов до війська.

«Коли вручається повістка – мова йде не про мобілізацію, а про те, що деякі люди переїхали і не стали на облік. Тому вручення повісток для чоловіків призовного віку означає, що вони повинні прийти в місцевий центр комплектації, показати документ і звіритись, чи він на обліку, чи у резерві. Ті вручення, це, насамперед, наведення ладу. Мобілізують лише за певними спеціальностями», — пояснив Резніков.

Ситуацію на Тернопільщині з мобілізацією коментує голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

«Акцiя, яку ми запровадили, «вийшов у нiчний час в мiсто – сходив в армiю», дає свої результати. Було проведено практично 8 тис. перевiрок. Пiд час них 500 людей вже служать на передовiй. Взагалi вручено 3 тис. повiсток, деякi люди, якi їх отримали, мали законне право на вiдтермiнування. Iншi проходять вiйськово-лiкарську комiсiю, дехто перебуває у тренувальних таборах”, – сказав Володимир Труш.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *