"Російська армія демонструє найкраще, що вміє, – показує спину", - Володимир Зеленський звернувся до українців

[ad_1]

"Російська армія демонструє найкраще, що вміє, – показує спину", - Володимир Зеленський звернувся до українців

На тлі усіх обнадійливих чуток та новин про успіхи Збройних сил України одразу по чотирьох напрямках: Харківському, Луганському, Донецькому та Херсонському президент України Володимир Зеленський звернувся до усіх українців та прокоментував ситуацію на фронті.

В своєму відеозверненні він відзначив паніку серед російських військових і відвагу та грамотні дії українських військових.

«Рух наших воїнів на різних напрямках фронту триває. На цей час у межах активних дій від початку вересня звільнено вже близько 2 тисяч кілометрів нашої території.

Російська армія цими днями демонструє найкраще, що вміє, – показує спину. І, зрештою, це непоганий вибір для них – утікати. Окупантам в Україні місця немає й не буде.

Дякую сьогодні бійцям 15-го Слов’янського полку Національної гвардії України, які відзначилися на Харківському напрямку.

Дякую за убезпечення ситуації в Балаклії воїнам 214-го окремого стрілецького батальйону, які разом з підрозділами Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій, спецпризначенцями Нацгвардії та поліцією повернули повний контроль у місто.

Дякую всім нашим захисникам і захисницям, які цими тижнями зробили ще відчутнішим наближення нашої перемоги!» — наголосив президент України.
Нагадаємо, що найбільше успіхів за ці три доби ЗСУ досягли на Харківському напрямку. 

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *