У Повітряних силах ЗСУ пояснили сьогоднішні повітряні тривоги в Україні

[ad_1]

У Повітряних силах ЗСУ пояснили сьогоднішні повітряні тривоги в Україні

Сьогодні, 31 січня на території України було оголошено масштабу повітряну тривогу. За півдня сигнал сирени лунав тричі. У Повітряних силах пояснили, що повітряна тривога пов’язана була через взліт російських винищувачів МіГ-31К.

Про це заявив речник Повітряних силах ЗСУ Юрій Ігнат розповів в ефірі національного телемарафону.

За словами Юрія Ігната, росія використовує ці польоти, як психологічний тиск на Україну та Європу.

«Сьогодні повітряні тривоги були масштабними в плані географії. Всі області були червоними, але не такими довготривалими, як ми зазвичай очікуємо після зльотів МіГ-31К, які є носіями ракет «Кинджал». Знаємо, яку небезпеку вони можуть становити для нас, тому і оголошуються повітряні тривоги, коли злітає цей тип літака. Те, що сьогодні тривоги були дійсно не довготривалими, говорить про те, що це тренувальні польоти. Але в будь-якому разі, тривога буде оголошена», – сказав Ігнат.

Також він додав, що у російських токшоу не припиняється істерія погрозу ядерного удару. Тому росіх вигідно використовувати ці польоти.

«То  рф завдає ударів, а коли їх немає, це такий собі і психологічний фактор впливу на наше населення. У нас оголошується тривога – це впливає і на економіку, і на людей», – зазначив речник Повітряних сил.

[ad_2]

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *