"Вірус вбиває людей з гарним імунітетом, страшна слабкість нажахала медиків": лікар Комаровський про штам "Омікрон"


"Вірус вбиває людей з гарним імунітетом, страшна слабкість нажахала медиків": лікар Комаровський про штам "Омікрон"

Світ зіткнувся зі свіжою загрозою. У все нових і нових країнах медики фіксують поширення штаму “Омікрон”. Лікарі активно готуються до виклику, який кидає їм вірус. Також медики інформують населення, як слід себе поводити, аби не захворіти, а також, щоб не піддати загрозі здоров’я близьких і сторонніх людей.

Як інформує “Molbuk”, доктор Комаровський розповів, чому новий штам коронавірусу Омікрон виявлений саме в ПАР, а також про те, для кого він може бути смертельно небезпечний.

Медик нагадав, що саме в ПАР знаходиться дуже велика кількість ВІЛ-інфікованих. А для вірусу ослаблена імунна система – це ідеальне середовище для мутації.

“Якщо у людини в організмі немає взагалі ніяких антитіл, не треба вірусу мутувати, він просто викликає хворобу. Якщо антитіл багато і вони нейтралізують, то вірус теж не може мутувати, він просто не може починати розмножуватися. Мутації відбуваються в організмі людей, у яких мала кількість антитіл і вони нечітко збігаються”, – пояснив ситуацію лікар.

Комаровський розповів, чому так важливо враховувати особливості нового штаму. Виявляється, вірус особливо небезпечний для людей з гарним імунітетом.

“Як це не парадоксально, вірус в основному вбиває людей з гарним імунітетом. Тому що процес стає аутоімунним, і людина гине від цього самого цитокінового шторму. Люди з імунодефіцитами хворіють, але не важко, але не можуть позбутися вірусу місяцями”, – повідомив заслужений лікар.

За словами медика, зараз ще неможливо сказати, чи небезпечніше Омікрон, наприклад, Дельти. Але його відрізняє один симптом – це жахлива слабкість. Доктор зазначив, що через 10 днів медикам вдасться відповісти на більшість питань про новий штам COVID.

“Зараз немає відповіді на питання – це взагалі небезпечніше чи ні? Теоретично це дуже повинно людству не пощастити, щоб одночасно виник вірус, який буде і розмножуватися краще “Дельти”, і важче переноситися”, – резюмував Комаровський.

Источник: 0352.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *